Lecomte Felix (1737 - 1817)
Busta Marie Antoinetty, biskvitový porcelán, kruhová bronzová montáž na základně, Francie, 2. pol. 19. století, apokryfní rytá značka Sevres, Leconte, výška 79 cm, lehce poškozeno - plastické květy na základně, lem šatu a květ ve vlasech (Zí)
Lecomte Felix - významný francouzský sochař, v roce 1783 vytvořil mramorovou bustu Marie Antoinety, která je umístěna ve Versailles. Nabízená busta je kvalitní kopií zhotovenou v 2. polovině 19. století v některé francouzské manufaktuře
26.05.2018 - 15:00
CZK 160.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 120.000,-
Lecomte Felix (1737 - 1817)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |